2014 Sezon Öncesi Faaliyet Raporu

1- Arıtma Sistemi ;
Genel Kurul sonrası alınan karar gereği, Başkan Muzaffer Ömer YALÇIN ve Muhasip Üye Veli YILGIN görevli olarak Gelibolu’ya giderek üç ana büyük yatırım olan arıtma sistemi komple düzenlenmiş, 10 yıllık büyük bir bakımdan geçirilmiş, yanındaki çöp merkezi komple ıslah edilmiş, çevre düzenlenerek temiz bir duruma getirilmiştir. Bu işlemler Gelibolu Bilal İnşaat’a verilmiştir.

2- Su;
Su ile ilgili olarak Keşan’dan Uslu Kuyu ile görüşülmüş, firma yetkilileri siteye çağırılarak gerekli incelemeler sonucu 1-4-5 Nolu kuyulara inkişaf(temizlik) ve tıkanan delikli boruların açılması. İnkişaf yapılmasına ayrıca iki sene önce açılan 6 Nolu kuyunun motor ve pompa alınarak şebekeye bağlanmasına karar verilmiştir.

3- Spor Sahası;
Spor Sahası ile ilgili gerekli araştırma ve incelemeler yapılmış, örnek tesislerden fikir alınarak, sitemizdeki beton bölgeye yaklaşık 300m^2 alana gençlerin çok istediği Halı Saha yapımı için Demirci ile görüşülmüş, kullanılacak malzeme ile ilgili fizibilite yapılmış, Nisan Ayı başı itibarı ile gerekli işlemlere başlanması talimatı verilmiştir. Nisan sonuna kadar Futbol Sahası bitirilerek, üyelerimizin hizmetine sunulacaktır. Ayrıca bunun yanında sahile çocuklar için oyun alanları, seyir terası sezona kadar bitirilecektir.  Bunun yanında yeni sezona hazırlık için, çalışan elemanlarla toplantı yapılmış, çevre temizliği, bordürlerin boyanması, kışın dikilen ağaçların periyodik sulanması, sahil iskelenin onarılması, elektriklerin komple bakımdan geçirilmesi, yanmayan armatürlerin kontrolü ve tamiri, tüm çalışan motorların bakımı, temiz su tesisatının bakımı onarımı, boş alanların ilaçlanması, kabuk evlerin ıslah edilmesi gibi sezon öncesi yapılması gereken kararlar, çalışan elemanlara teblih edilerek en kısa sürede bitirilmesine karar verilmiştir.

 

Görseller ;

5 4 3 2 1 12 11 10 9 8 7 6fotoğraf 1 (1) fotoğraf 1 (2) fotoğraf 1 fotoğraf 2 (1) fotoğraf 2 (2) fotoğraf 2 fotoğraf 3 (1) fotoğraf 3 fotoğraf 4 (1)
fotoğraf 1 (3) fotoğraf 2 (3) fotoğraf 3 (2)
fotoğraf 4 fotoğraf 5 (1) fotoğraf 5 fotoğraf

Bir cevap yazın